KS Olimpia Dylągowa - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 48, wczoraj: 45
ogółem: 113 658

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

Puchar Wójta!!!

  • autor: kaminskitomek, 2012-06-21 22:40

1 lipca w Pawłokomej rozpocznie się organizowany co roku Puchar Wójta Gminy Dynów. W turnieju udział weźmie 7 drużyn. Oprócz gospodarzy udział wezmą: Olimpia Dylągowa,Za Sanie Dąbrówka,Bartek Bartkówka,Dynów,Łubienka Łubno i gościnnie Sparta Szklary.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy:

 

Grupa A                                                               Grupa B

„Olimpia” Dylągowa                                        KS Pawłokoma

Łubienka Łubno                                             Sparta Szklary

Dynów                                                            Za Sanie Dąbrówka

                                                                       Bartek Bartkówka

Mecze w grupie A

01.07.2012 godz. 14:00 Łubienka Łubno- Dynów

08.07.2012 godz. 14:00 KS "Olimpia" Dylągowa- Łubienka Łubno

15.07.2012 godz. 14:00 KS "Olimpia" Dylągowa- Dynów

Mecze w grupie B

01.07.2012 godz. 12:00 Bartek Bartkówka- Sparta Szklary

01.07.2012 godz. 16:00 KS Pawłokoma- KS " Za Sanie" Dąbrówka Starzeńska

08.07.2012 godz. 12:00 Sparta Szklary- KS "Za Sanie" Dąbrówka Starzeńska

08.07.2012 godz. 16:00 KS Pawłokoma- Bartek Bartkówka

15.07.2012 godz. 12:00 Bartek Bartkówka- KS "Za Sanie" Dąbrówka Starzeńska

15.07.2012 godz. 16:00 KS Pawłokoma- Sparta Szklary


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1818]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Łubienka Łubno 5:7 KS Olimpia Dylągowa
2012-07-08, 14:00:00
Stadion w Pawłokomej
    relacja »
spotkanie pucharowe
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Wyniki

Mecze sparingowe
KS "Za Sanie" Dąbrówka Starzeńska 4:3 KS Olimpia Dylągowa
KS Olimpia Dylągowa 7:6 Bartek Bartkówka
KS Olimpia Dylągowa 1:4 KS Pawłokoma
LKS Wesoła 7:8 KS Olimpia Dylągowa
KS "Za Sanie" Dąbrówka Starzeńska 5:1 KS Olimpia Dylągowa
Łubienka Łubno 5:7 KS Olimpia Dylągowa