KS Olimpia Dylągowa - strona oficjalna

Pogoda

Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Halowa Liga Dynowa Zakończona!!!

• autor: kaminskitomek, 2012-03-11 17:54

W meczu kończącym Halową Ligę Dynowa nasz zespół uległ drużynie Azbestu Zabrama Dynów 3:6 i tym samym zajęliśmy 6 miejsce.

Mecz z Azbestem w fazie zasadniczej nie należał do najłatwiejszych i tak samo było dzisiaj ale z zupełnie innym wynikiem jak w meczu pierwszym gdyż w fazie zasadniczej wygraliśmy aż 8:3 a w dzisiejszym ważniejszym pojedynku przegraliśmy 3:6. Już w pierwszej połowie spotkania straciliśmy cztery bramki co przesądziło o wyniku końcowym. W pierwszej odsłonie pojedynku nasz zespół zagrał zbyt asekuracyjnie co wykorzystał przeciwnik. Druga połowa zdecydowanie należała do nas gdyż zaatakowaliśmy i odważniej ruszyliśmy do przodu co zaowocowało strzeloną bramką i później drugą samobójczą. Gdy wydawało się że już mamy kontakt z przeciwnikiem i możemy powalczyć o dobry wynik Azbest strzelił 5 bramkę. W odpowiedzi nasza drużyna strzeliła trzecią jak się później okazało ostatnią bramkę w tym meczu.Na koniec przeciwnik dołożył jeszcze jedną i spotkanie zakończyło się zwycięstwem Azbestu. Bramki dla naszej drużyny strzelali Łukasz Łach i Dawid Cichy.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Łubienka Łubno 5:7 KS Olimpia Dylągowa
2012-07-08, 14:00:00