Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

Ćwierćfinały zakończone!!!

• autor: kaminskitomek, 2012-02-27 10:39

W meczu ćwierćfinałowym nasz zespół przegrał z  BIP Team Dynów 1:4. Honorową bramkę strzelił Janusz Wilanowski.

W meczu o półfinał nasza drużyna zmierzyła się z zespołem BIP Team Dynów. W rundzie zasadniczej górą był nasz zespół,który wygrał 5:3 ale nie oznaczało to że będzie to łatwy pojedynek. Początek spotkania nie wskazywał na łatwą przegraną. Obie drużyny grały rozważnie stwarzając sobie niekiedy dogodne sytuacje.Aż do utraty pierwszej bramki przez nas. Co sprawiło że śmielej zaatakowaliśmy na bramkę przeciwnika. W rezultacie straciliśmy 2 bramki z rzędu po kontratakach BIP u. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:0. W drugiej nasz zespół zagrał od początku pressingiem co zaowocowało zdobytą bramką na początku drugiej połowy. Jak się okazało później tylko na tyle było stać nasz zespół. Szaleńcze ataki z naszej strony,rajdy Darka Wilanowskiego i gra w przewadze nie przyniosły efektów a w dodatku pod koniec spotkania straciliśmy jeszcze czwartą bramkę.